FORUM - LEGEA 112
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

SONDAJ despre presupusa rea credinta la incheierea contractului de vanzare cumparare

In jos

PENTRU CEI ALE CAROR CONTRACTE AU FOST DESFIINTATE PRIN HOTARARI JUDECATORESTI IREVOCABILE:

SONDAJ despre presupusa rea credinta la incheierea contractului de vanzare cumparare Vote_lcap0%SONDAJ despre presupusa rea credinta la incheierea contractului de vanzare cumparare Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
SONDAJ despre presupusa rea credinta la incheierea contractului de vanzare cumparare Vote_lcap100%SONDAJ despre presupusa rea credinta la incheierea contractului de vanzare cumparare Vote_rcap 100% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 1
 
 
Sondaj inchis

SONDAJ despre presupusa rea credinta la incheierea contractului de vanzare cumparare Empty SONDAJ despre presupusa rea credinta la incheierea contractului de vanzare cumparare

Mesaj  Admin Mar Oct 05, 2010 2:20 am

Ma intereseaza in procente sa vad la cati dintre dvs vi s-a invocat reaua credinta la semnarea contractului de vanzare-cumparare, prin care ati achizitionat imobilele in baza legii 112???


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mar Oct 05, 2010 2:29 am, editata de 3 ori (Motiv : am impresia ca e ceva suspect cu legea, ceva premeditat. la foarte multi vi s-a invocat rea credinta si legea 10 modificata prin 1/2009 stipuleaza acest caz ca o situatie exceptata de la dreptul de a primi despagubiri.)
Admin
Admin

Mesaje : 48
Data de înscriere : 28/07/2009
Varsta : 97
Localizare : Bucuresti

http://www.avocatura.cabanova.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum